Ellam Butik Pasta Hizmetleri

Ellam Butik Pasta Size Nasıl Hizmet Eder ?

Ellam butik pasta olarak en önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti.

Öncelikle sizi ve isteklerinizi dikkatle dinliyoruz ve gerekli notlarımızı alıyoruz.

Hayalinizdeki pastayı tarif edebilmeniz veya örnek gösterebilmeniz için bir çok örnek pasta modeli gönderiyoruz ve pastalar üzerinden sipariş detaylarını oluşturuyoruz.

Sipariş teslimatından 1 gün önce pastanızı yapmaya başlıyoruz çünkü pastalarımızın tazeliği , lezzeti , sağlıklı oluşu bizim için önemli.

Pastanızın pandispanyası butik pastada olması gereken en önemli şartlardan biri olan katkı maddesiz en kaliteli ve taze malzemeler kullanılarak hazırlanıyor.

Aynı şekilde pastanızda kullanılacak olan iç krema ve ganaj vs. katkı maddesiz olarak hazırlanıyor.

Pastanızın içeriğinde kullanılacak çikolata ise en kaliteli belçika menşeili çikolata kullanılıyor.

Yine pastanızın içiriğinde meyve kullanılacaksa tek tek özenle seçilmiş en taze meyvelerden hazırlanıyor.

Kullandığımız un, süt , şeker, yumurta gibi ana malzemeler her daim en kaliteli markaların ürünlerinden tercih ediliyor.. Asla toptancı diye tabir ettiğimiz sanayi tipi un, şeker , yağ vs kullanmıyor. Endüstriyel gıda toptancılarını tercih etmiyoruz.

Pastanızın iç yapım aşaması tamamlandıktan ve soğutucuda en az 3 saat dinlendirdikten sonra  tasarım aşamasına geçiyoruz.

Tasarım kısmında eğer pastanız şeker hamurundan imal edilecek bir pastaysa piyasanın en kaliteli ve bilinen şeker hamuru markası olan şeker şugar marka şeker hamurunu kullanmaktayız.

Pastanızın şeker hamurundan kaplanması özel butik pastacılık teknikleri ve aletleri kullanılarak keskin kenar diye tabir ettiğimiz yöntem ile kaplanıp şekillendirilmektedir.

Kaplama işlemi biten pastanızın tabanında özel kesilmiş dairesel veya dikdörtgen 3cm kalınlığında strafor kullanılmaktadır.

Pasta tabanında kullanılacak olan strafor öncesinde yine şeker hamuru ile kaplanmakta ve pastanız şeker hamuru ile kaplanmış zemine oturtulmaktadır.

Pastanızın tasarımında hiç bir maliyetten kaçınılmadan en güzel görünüme ulaşabilmesi için maksimum çaba harcamaktayız.

Tasarımı biten pastanızın notu varsa istediğiniz formda notunu yazarak .. görsel açıdan da önemli olan kalitede mumlarımızı yerleştirip paketliyor ve sevkiyat zamanına kadar soğutucuda muhafaza ediyoruz ..

Tabi pastanızın tasarımı bittiğinde paketlenmeden önce tarafınıza mutlaka son halinin fotoğrafı gönderilerek onayınızı alıyoruz ve son eklemek çıkarmak istediğiniz detaylar varmı diye teyit alıyoruz 🙂

İstanbul içi tüm ilçelere teslimatımız vardır. Dilerseniz pastanızı adresimizden gelip teslim alabiliyor dilerseniz adresinize kadar teslim ediyoruz..

 

Sevgilerimizle

Elin & Ömer KARATAŞ

admin

WhatsApp-TIKLA VE HEMEN BİLGİ AL whatsapp
%d blogcu bunu beğendi: